+421 949 800 145

PARTNERI

Sportovní eshop www.cechsport.cz má jednu z nejširších nabídek sportovního oblečení a vybavení.  Čechsport dodava kvalitní sportovni oblečení, sportovní obuv a sportovní vybavení od předních světových výrobců sportovního vybavení. Prodáváme sportovní oblečení, obuv, fitness brusle, outdoorové vybavení, kola, vodní sporty, tenis, squash, míče na fotbal, volejbal, zimní zboží, lyže a snowboardy.

 

Exisport je najväčšia sieť predajní so šport fashion a športovými potrebami na Slovensku. Náš eshop overili zákaznáci prostredníctvom nezávislého portálu, porovnávača cien heureka.sk. Predávame športové oblečenie, obuv, fitness korčule, outdoorové vybavenie, bicykle, vodné športy, tenis, squash, lopty na futbal, volejbal, zimný tovar, lyže a snowboardy. Sme distribútorom značiek FILA, WILSON, BLIZZARD, BRUNOTTI a GRISPORT.

V štúdiu Fitinn sú vysoká kvalita a spokojnosť členov na prvom mieste. Z toho dôvodu u nás pracujú len najlepšie vyškolení a priateľskí zamestnanci. Naši zamestnanci na recepcii, vedúci štúdií a osobní tréneri sa neustále usilujú optimálne podporiť tvoj tréning a zodpovedať tvoje otázky.

Naším cieľom je totiž tvoja kondícia.

 

AVIS predstavuje vedúcu spoločnosť vo svete v oblasti požičiavania automobilov. Slogan spoločnosti „We try harder.“ – „Vynakladáme viac úsilia.“ , ktorý má povesť jedného z najznámejších reklamných sloganov na svete sa stal vyjadrením firemnej filozofie zamestnancov spoločnosti. Základným kritériom činnosti AVIS-u je neustále skvalitňovanie služieb a potvrdená cena rezervácie

Max Sport sa špecializuje na vývoj, výrobu a predaj kvalitných doplnkov výživy určených pre širokú športujúcu verejnosť. V spojení s technológmi, fyziológmi, športovcami a odborníkmi na výživu sme si stanovili cieľ – vytvárať a vyrábať kvalitné a zároveň cenovo dostupné produkty pre každého.Produkty Max Sport vám pomôžu v dodržiavaní zdravého životného štýlu, dodajú vám potrebné nutričné látky, vitamíny & minerály, zrýchlia regeneráciu a pripravia vás na nové výzvy.

 

 

Minerálna voda Budiš sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodárnymi účinkami na ľudské zdravie. Nahrádza nedostatok minerálov v tele a vhodne dopĺňa ich dennú potrebu. Budiš je najpredávanejšia minerálna voda na Slovensku a jej vysokú kvalitu potvrdzuje aj udelenie prestížneho ocenenia „ZNAČKA KVALITY SK“.

 

 

Rajo a. s. je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku Rajo. Active Protein je prvý komplexný rad mliečnych proteínových výrobkov spoločnosti Rajo. Dodá organizmu tú správnu energiu a zasýti na dlhý čas. Active Protein, vychutnaj si deň naplno

 

Rádio SiTy je interaktívne, veselé a mladé rádio, ktorého hudobný formát sa prikláňa k tanečnej hudbe a informáciám, udalostiam a aktivitám s ňou spojených.Rádio SiTy majú možnosť počúvať poslucháči už od roka 2004, kedy začalo vysielať na frekvencii 107 FM.