Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/0/8/084e60cc-9991-4780-9d87-08f1999a3b38/mjhsro.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4813
Street Workout Ihrisko | Stavba Street Workout Ihrísk
+421 949 800 145

STAVBA A PROJEKTOVANIE STREET WORKOUT IHRÍSK

Projekty a realizáciu Workout ihrísk pripravujeme podľa požiadaviek a možnosti klienta.  V ponuke máme projekty od základných jednoduchých konštrukcií a až po náročnejšie zostavy. Ihriská, ktoré Vám ponúkame sú vhodné pre začiatočníkov až po veľmi pokročilých športovcov a profesionálov. Dajú sa na nich precvičovať všetky svalové partie tela, od základných cvikov až po náročné zostavy pre pokročilých a profesionálnych športovcov.

Street Workout ihriská a parky sú železné konštrukcie na cviky s vlastnou hmotnosťou tela. Jednoduché konštrukcie, hrazdy rôznych výšok, dĺžok a rozstupov umožňujú na malom priestore efektívne precvičenie celého tela. Kovové konštrukcie zapustené v zemi a upevnené betónom nie sú príliš drahé, sú variabilné a rozsah projektu sa môže prispôsobiť podľa veľkosti lokality. Po postavení si takéto ihrisko nevyžaduje žiadne dodatočné náklady, okrem opráv v prípade poškodenia. Projekt nie je (vzhľadom na veľký rozsah) náročný ani finančne ani na údržbu. Náklady sú jednorazové a relatívne nízke. Aktivitami, na ktoré netreba špeciálny výcvik ani drahé vybavenie. Street Workout môžu cvičiť všetky vekové skupiny a rozvíjať svoje fyzické schopnosti. Street workout v sebe kombinuje prvky funkčného tréningu a kalisteniky. Vznikol v USA  v Harleme a Brooklyne. Chalani nemali peniaze na drahé fitnescentrá, tak začali cvičiť s vlastným telom v miestnych parkoch na rôznych konštrukciách a preliezkach a ihriskách pre deti. Z USA sa rýchlo rozšíril do východnej Európy z kadiaľ napreduje do celého sveta. V dnešnej dobe sa teší veľkej popularite. Okrem toho, že si mládež rýchlo osvojila tento šport vďaka jednoduchému a v porovnaní s posilňovaním rýchlemu účinku na fyzickú kondíciu a silu, aj medzi odborníkmi sa nájde veľa propagátorov StreetWorkoutu, hlavne vďaka faktu, že pri cvičení nie sú potrebné žiadne závažia. Používa sa len váha tela, cviky a pohyby sú prirodzenejšie ako pri klasickom posilňovaní a komplexnejšie precvičujú celé skupiny svalov.